olamatokonline.com
עולם מתוק-המכללה לקונדיטוריה

בואי להפוך את החלום למציאות

ואת התחביב למקצוע מכניס

קצת עלי

שמי הילה טויטו קונדיטורית מזה כ 15 שנה ומייסדת עולם מתוק המכללה לקונדיטוריה בינלאומית בדיגיטל

בכל שנות נסיוני בתחום הקונדיטוריה התמקצעתי אצל גדולי הקונדיטורים והמעצבים בארץ ובעולם

למדתי טכניקות חדשניות ועיצובים עוצרי נשימה, כתבתי מתכונים, שילבתי טעמים ופיתחתי שיטות עבודה

 מתקדמות בתחום הקונדיטוריה והפטיסרי.מהר מאוד הבנתי שכדי להצליח בגדול אני צריכה גם

 לדעת שיווק ובמשך השנים למדתי שיווק אצל גדולי המנטורים העסקיים דבר שנתן לי כלים להצליח.

אחרי שנים של למידה והתמקצעות החלטתי להעביר את הידע שלי הלאה ללא פילטרים, ללא סודות ובצורה 

הכי אותנטית שאפשר.הבנתי שאני רוצה ללוות את התלמידים שלי לעבר ההצלחה שלהם ולא רק ללמד קונדיטוריה, אלה להיות 

חלק פעיל בליווי מקצועי צמוד, דוחף שנותן ביטחון שכל כך זקוקים לו בהתחלה.

במסגרת הקורסים שלנו הכשרנו כבר למעלה מ 1000 תלמידים שעשו פריצת דרך עסקית

בזכות מסלולים מדוייקים וקפדניים תוך ליווי צמוד לאורך כל הדרך

עולם מתוק-המכללה לקונדיטוריה

מה נלמד להכין

חו"ל מגיעה לישראל........ קינוחי הבוטיק שרואים בסרטונים של גדולי הקונדיטורים בחו"ל הגיעו גם לישראל רק בפרווה הקורס מכיל 25 סדנאות

להבדיל מקונדיטוריה פרונטלית שמגיעים פיזית למקום הלימודים, בקונדיטוריה דיגיטלית אתם חוסכים זמן רב על נסיעות, פקקים, תחבורה ציבורית וימי חופש מהעבודה.

מה שגם יש הבדל מהותי במחיר בין קורסים דיגיטליים לקורסים פרונטליים.

כיום אנו רואים עוד ועוד עסקים שעוברים לדיגיטל בגלל הפלוסים שבדבר. בקורס דיגיטלי הקורס פתוח לכם לכל החיים ואתם יכולים להיכנס ולצפות בקורס בכל זמן ומכל מקום בארץ ובעולם שוב ושוב.

אם קורה ששכחתם טכניקה מסויימת, לא קרה שום אסון, אתם תמיד יכולים להיכנס שוב לקורס ולצפות בתוכן, מה שבקורס פרונטלי בלתי אפשרי.

בקורס פרונטלי ככל שיעבור יותר זמן ככה תשכחו יותר ויותר את הטכניקות ואת המרקמים שלמדתם, אז אומנם מתכונים יהיו לכם אבל בקונדיטוריה חייבים לדייק ומספיק שתשכחו פרט קטן אתם יכולם להיכשל.

בנוסף, בקורסים פרונטליים אין ליווי מקצועי לאחר סיום הקורס.

לרוב התלמידים גם עם סיום הלימודים זקוקים לחיזוקים, לתמיכה, לדחיפה, למילה טובה, לעזרה ולליווי וכמה שיותר צמוד ככה יותר טוב.

אצלנו בעולם מתוק תקבלו ליווי צמוד, תומך ועוטף לאורך כל הדרך עד להצלחה שלכם, מה שימנע מכם כשלונות ואכזבות.

תמיד יהיה לכם את מי לשאול ועם מי להתייעץ.

בעולם מתוק אנו מלמדים קונדיטוריה מקצועית ברמה בינלאומת מתוך הבנה שכיום התחרות בתחום היא גדולה מאוד וחשוב לנו להכשיר את התלמידים שלנו להיות כמה שיותר מקצועיים, מדוייקים ומלאי השראה כדי שכבר בצעדים הראשונים שלהם בעולם הקונדיטוריה המקצועי יהיו להם כלים שבהם הם ישתמשו כדי להקים עסק מצליח ורווחי.

בואו להיות חברים שלנו
עם רישומכם לקורס של עולם מתוק אתם הופכים באופן אוטומטי להיות חברי מועדון, מה שאומר שאת כל הקורסים העתידיים שנוציא תוכלו לרכוש ראשונים ובעלות מסובסדת רק לחברי המועדון של עולם מתוק.
איך מתבצע התשלום? והאם יש אפשרות לחלק לתשלומים
את התשלום אתם יכולים לשלם באמצעות כרטיס אשראי במערכת סליקה מאובטחת ביותר, או שאתם יכולים לשלם בביט או בהעברה בנקאית, ניתן לחלק עד 10 תשלומים ללא ריבית
רגע אבל שניה לפני שאנחנו נרשמים, צריך לקנות הרבה כלים וחומרי גלם
כשבנינו את הקורס הזה חשבנו על הכל, חשבנו שיכול להיות קשה לתלמידים גם לשלם על הקורס וגם לשלם על חומרי גלם וכלים אז בנינו את הקורס בצורה מאוד ידידותית שזה אומר שבפועל אין כלים מיוחדים שצריך לקנות, ברוב התכנים השתמשנו ברינגים פשוטים וזולים שאיתם תלמדו להכין עוגות מעלפות ובנוסף צריך מכשור שבדרך כלל יש בבית, מטרפה ידנית, תנור, תבניות שניתן לרכוש בזול, לקקנים וכו', לגבי חומרי גלם, גם על זה חשבנו, אז אחנו דוגלים בשיטה של לא להוציא כסף עד שמרוויחים, אז בתחילת הדרך אנחנו לא נמליץ לכם לקנות בכמויות אלא נקודתית מה שאתם צריכים עבור אותו מוצר שהוזמן מכם, צריך לזכור שלחומרי גלם יש גם פג תוקף.
הקורס נשלח אליכם ויוצאים לדרך
ברגע שמתבצע התשלום נשלחת לכם למייל חשבונית ובנוסף נשלח לכם קישור לאתר הלימודים ואתם יכולים להיכנס בכל זמן ומכל מקום
אפשר לצפות בקורס גם מטלפון נייד
כן, אפשר לצפות בקורס מכל מכשיר שמחובר לאינטרנט, מחשב נייח, מחשב נייד, אייפד, טלפון נייד. למנויים שטלפון כשר או הדרן אין אפשרות לצפות בתוכן ולכן הקורס שלנו לא מתאים למי שמחזיק רק בטלפון כשר או באינטרנט כשר
ועכשיו אחרי שקיבלתם את הקורס הגיע הזמן להמריא.... מוכנים
ברגע שתקבלו את הקורס ניצור איתכם קשר כדי לתת לכם הדרכה ראשונית איך לתפעל אותו למרות שבפועל זה מאוד קל. לאורך כל הדרך תהיה לכם תמיכה טכנית ככל שתזדקקו, גם בנושא הזה אנחנו דואגים לכם ואתם לא לבד
עצרו רגע.... דרכינו לא נפרדות
ברגע הרישום נצרף אתכם לקבוצת וואצאפ סגורה המיועדת רק לתלמידי הקורסים שלנו, קהילה חמה ועוטפת, משפחתית ומפרגנת. בקבוצה תוכלו להתייעץ בכל שאלה שתעלה לכם בתחום המקצועי, תוכלו לשתף תמונות של תוצרים שלכם שתלמדו בקורס.

Success media בניית אתרים ושיווק דיגיטלי